ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Partnerības ziņas

Print

Semināri ar Directo, ECR, Igaunijas Tirdzniecības asociāciju, BCS Itera

2015. gada otrajā pusē Telema piedalījās vairāku pasākumu organizēšanā, kas atbalstīja EDI un e-rēķinu lietošanu. Vairāk nekā 1000 Baltijas uzņēmumu vadošo pārstāvju, kuri piedalījās šajos pasākumos, tagad ir labāk informēti par IT risinājumu ieguvumiem.

Augustā Telema un mūsu sertificētais partneris Directo ielūdza Lietuvas mazos un vidējos uzņēmumus uz semināru Viļņā, kur tika sniegts skaidrojums par EDI un vieglu programmatūras integrēšanu. 30 dalībnieki ieguva vērtīgu informāciju, lai varētu ievērojami paaugstināt savu biznesa procesu efektivitāti.

Četri notikumi bija saistīti ar ECR Baltic. 3. septembrī Telema pārstāvji uzstājās kopējās piegādes ķēdes seminārā izstādē Riga Food, lai iepazīstinātu ar ECR VMI (piegādātāja pārvaldītas uzskaites) rokasgrāmatu. Rokasgrāmata ir izstrādāta mūsu uzņēmuma vadītājas Heles Hammeres (Hele Hammer), kura pārstāv Tallinas Tehnoloģiju universitāti, vadībā un sadarbībā ar Eiropas ECR (Efficient consumer response ― efektīva reakcija uz klientu prasībām) dalībniekiem (15 valstīm). 13. oktobrī ar šo tēmu tika iepazīstināti ECR Krievijas asociācijas dalībnieki. 31. oktobrī Tallinn Food Fair sadarbības konferencē notika diskusija par sagādes ķēdes pārskatāmību. 12. novembrī ECR Baltijas forumā Hele Hammere iepazīstināja ar VMI stāvokli Baltijā.

Tallinas Uzņēmēju dienā 6. oktobrī, kā arī Iedvesmas konferencē Igaunijas uzņēmējiem, ko 11. novembrī organizēja BCS Itera, Telema prezentāciju galvenā tēma bija sadarbība piegādes ķēdē. 26. novembrī Telema komanda mācīja izglītotājus ikgadējā finanšu skolotāju konferencē.


Atpakaļ uz saturu

Astoņi jauni sertificēti partneri 2015. gada otrajā pusē

2015. gada otrajā pusē Telema ieguva astoņus jaunus sertificētos partnerus. Tie visi atbalsta biznesa programmatūru ar Telema EDI moduli un ir parakstījuši sadarbības līgumu ar Telema, nosakot aktivēšanas nosacījumus mūsu kopējiem klientiem.

Četri jaunie partneri ― Fast Soft SIA, Avantime SIA, Onetec SIA un Smart Business Solutions SIA ― atbalsta biznesa programmatūru 1C, tā ir visplašāk izmantotā biznesa programmatūra starp Telema klientiem Latvijā. Latinsoft SIA, cits jaunais partneris Latvijā, attīstīja Telema EDI iespēju savā programmatūrā GrinS 5.

Igaunijā jaunākie partneri ir Astro Batlics OÜ (ERP Noom) un Columbus Eesti AS. Pēdējā saņēma sertifikātu par Telema EDI moduli MS Dynamics NAV 2015 programmatūrā, kas ir licencēts un pieejams kā Microsoft standarta modulis.

2015. gada septembrī viens no lielākajiem Lietuvas programmatūras nodrošinātājiem, Proringas UAB, kļuva par Telema sertificēto partneri. Lietuvas uzņēmumi, kas izmanto programmatūru Pragma, tagad var sākt apmainīties ar e-rēķiniem un citiem elektroniskajiem dokumentiem ātrāk un par pieejamākām izmaksām.

Pašlaik Baltijā ir 27 sertificēti Telema partneri, 13 no tiem Igaunijā, desmit Latvijā un četri Lietuvā. Vairāk informācijas par sertificēto partneru programmu un aktivācijas noteikumiem.Atpakaļ uz saturu

E-rēķinu ieviešana nozīmē izmaiņas Telema EDI moduļos

E-rēķinu ieviešanas steidzamība Igaunijā ir likusi IT atbalsta uzņēmumiem diskutēt, vai to atbalstītā ERP programmatūra ir gatava izmaiņām. 2015. gada 4. novembrī Telema uzaicināja savus IT partnerus uz semināru, kas iepazīstināja ar jaunajām tehniskajām prasībām.

Lai e-rēķinu viesabonēšana noritētu nevainojami, partneriem jāpielāgo elektroniskā tirdzniecības rēķina kompilēšana:

  • rēķina galvenei jāpievieno saņēmēja reģistrācijas kods un valsts kods;
  • maksājuma informācija jāizveido atsevišķā blokā;
  • rēķins PDF formātā jāpievieno XML.

Vēl viena izmaiņa, kas nepieciešama EDI moduļos, ir saistīta ar jauno populāro Telema produktu Telema eFlow. Lai atvieglotu klientiem Telema eFlow ieviešanu, sertificētajiem partneriem jāpievieno Telema EDI modulim divi jauni dokumentu veidi: ENTREC (iegādes rēķins ar izmaksu sadalīšanas datiem) un APERAK (apliecinājuma ziņojums no ERP). Visas nepieciešamās izmaiņas un atjauninājumi ir ieviesti Telema eDoc jaunajā versijā 3.0.0. Sīkāka informācija par iespējamajām izmaiņām ir pieejama šeit.


Atpakaļ uz saturu