ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Telema inimesed

Trüki

1 uustulnuk ja 4 veterani, kokku 30

Kuna Leedu turu kasvupotentsiaal on tohutu, palkas Telema juulis 2015 tööle Leedu turule spetsialiseerunud IT-projektijuhi ARMINAS ŽILAITISE. Tema peamisteks kohustusteks on klientide tehniline nõustamine ja liidestusprojektide korraldamine. Arminasel on pikaajaline kogemus IT alal. Arminase oskused võimaldavad tal pakkuda Leedu klientidele asjatundlikku tuge.

Uutele töötajatele on alati toeks "vanemad" olijad. 2015. aastal tähistasid oma pikka staaži Telemas lausa viis kolleegi. Nõukogu esimees Toomas Veersoo tuli ettevõttesse 15 aastat tagasi augustikuus. Oktoobris täitus 15 Telema-aastat tegevjuhil Hele Hammeril ja süsteemi peaadministraatoril Margus Liivil, ning 13 tööaastat Telemas tähistas arendaja Raul Tõniste. Palju õnne ja järgigem eeskuju!

 Hele Hammer Toomas Veersoo Margus Liiv Raul Tõniste

Kokku on Telema sõbralikus kollektiivis 30 liiget ja juba 2016. aasta alguses tuleb ägedaid spetsialiste lisaks lausa kuus.


Tagasi sisukorda

Mis seob akadeemilisi loenguid Halloweeni kõrvitsatega?

Õige vastus on: Telema tiim, mis on rikas nii oskuste kui põnevate ühisürituste poolest.

Haridus ehk akadeemilised loengud
Mitmed telemalased annavad oma teadmisi edasi logistika ja IT tudengitele. Telema IT projektijuht Raul Silde viib igal sügisel Tallinna Tehnikakõrgkoolis läbi 16-tunnise loengusarja elektroonilisest andmevahetusest. Tootejuht Sven Uustalu kordas 24-tunnist ainekursust “Varude juhtimine ja koostöö tarneahelas” TTÜ magistriõppe tudengitele.

Pallimängud
Telema vaieldamatud lemmikud on lauatennis ja võrkpall. 2015. aasta oktoobris toodi kontorisse pinksilaud. Edu ei tulnud kaua oodata - Telema võistkond tuli Eesti Lahtiste Firmameistrivõistluste võitjaks! Telema juhataja Hele Hammer ja müügijuht Kalle Kuuspalu tulid oma klassi meistriteks. Harjutamine ju teeb meistriks! 


 
Iga-aastaseks traditsiooniks on saanud ka osalemine oktoobri lõpus toimuval IT, telekomi- ja meediafirmade võrkpalliturniiril Kõvaketas. Selles mängus meile võidukarikaid ei jagatud, küll aga parandasime oma tulemust eelmise aastaga võrreldes. Eriti suurt rõõmu pakub laeng meeskonnavaimule ja muidugi turniiri parim ergutuskoor.

Lusti ja lõbu nii toas kui õues ehk auhinnaks Halloweeni kõrvitsad


29. oktoobril oli Telemas Naljakate Mütside Päev. Võitjad Tanel Pastarus (EST), Valdis Zītars (LAT) ja Jelena Siomina (LIT) said auhinnaks Halloweeni kõrvitsad. Telema veidrate mütside paraadi näed siit.
5. novembril asutas Telema meeskond end appi väikestele üleaedsetele Luha lasteaiast. Päikeselise pärastlõunaga riisuti kokku kümneid kotte langenud lehti. Oli see vast mõnus viis kogukonda toetada!
Tagasi sisukorda