ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Telema inimesed

Trüki

Uhiuus linker ja teised uustulnukad

2016. aasta esimeses pooles liitus Telema meeskonnaga kolm uut töötajat.
Jaanuaris alustas Telema Läti kontoris tööd esimene täiskohaga Läti IT projektijuht KRISTAPS SOMS. Tema peamisteks ülesanneteks on Läti klientide liidestusprojektide juhtimine ja tehnilise toe pakkumine. Kristapsi senine töökogemus on telekomi sektorist, kus ta nõustas tehnilisi projekte enam kui kümme aastat. Nüüd on ta pühendunud Telema Läti klientide professionaalsele nõustamisele.

LAUR MATHIESEN asus Telema kliendihalduri ametisse meie Tallinna kontoris jaanuaris. Lauril on pikaajaline kliendisuhtluse kogemus finantssektorist, viimati SEB pangast. Telemas on tema hallata 200 Eesti kaubandussektori ettevõtet .

Veebruaris lõi Telema uue, tõenäoliselt kogu maailma esimese, linkeri ametikoha. Ametisse palgati nutikas TTÜ logistikatudeng TANEL PRAAKLI. Linkeri tähtsaimaks ülesandeks on võimalike EDI partnerite tuvastamine ja ühendamine Telema võrgustikus. Tanel suhtub tarneahelasse kirglikult ja on rahul, et saab seda nüüd ise mõjutada.

Tere tulemast veelkord kõigile uutele spetsialistidele!
KRISTAPS SOMS
IT projektijuht, Läti
LAUR MATHIESEN
kliendihaldur, Eesti
TANEL PRAAKLI
Linker, Eesti


Tagasi sisukorda

Parimatest parimad, haritud ja ettevõtlikud kolleegid

Iga aasta alguses valib Telema parima kolleegi ja parima uustulnuka ning nimetab aasta töötaja. 2015. aasta tiitlid jagunesid nii: EVA KIISA on Telema Aasta Töötaja, KADRI LENK Parim Kolleeg ning ARMINAS ŽILAITIS Aasta Uustulnuk.

2016. aasta kevadel lõpetasid kolm Telema töötajat oma õpingud Tallinna Tehnikaülikoolis. Eesti müügidirektor Mati Maasik sai teadusmagistrikraadi juhtimises ja turunduses. Projektijuht Kristel Källe lõpetas kiitusega bakalaureuseõpingud logistikas. Ksenia Vecherinina, meie arendaja-testija, sai bakalaureusekraadi infotehnoloogias. Viis Telema tiimi liiget jätkavad haridusteed erinevate ülikoolide programmides, et omandada veelgi paremaid teadmisi logistikas, äris ja IT-s.

Meeskonnatöö areneb Telemas lustlike ürituste, põnevate mängude ja ühiste sportimiste kaudu. Selleaastane vastlapäev 9. veebruaril oli lumevaene. Kuna kelgutada ei saanud, korraldati Veidrate Prillide Pidu. Lume otsinguil sõideti veebruari lõpus suusareisile Soome. Märtsis toimus Tallinnas müügikoosolek ja kõik osalejad võistlesid õhtul traditsioonilisel Telema Lauatennise Aastaturniiril. Juunis proovisid Telema tootejuhid oma Prangli metsaistungil kätt tavatennises ja õuepinksis. Välkturniir tennises oli kahepäevase tihedalt töise koosoleku seltskondlik osa.

Tagasi sisukorda