ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema produktų naujienos

Print

„Telema” IT infrastruktūra ISO 27001 reikalavimus atitinkančioje patalpoje

Spalį „Telema” IT infrastruktūra buvo perkelta į naują, „Telia” įrengtą serverio patalpą, kuri atitinka ISO 27001 standartą. ISO 27001 standartas užtikrina aukščiausią informacijos saugumo ir patikimumo lygį, būtiną EDI sistemoms. Šis standartas reguliuoja įvairius aspektus, pradedant reikalavimais fiziniam priėjimui prie serverio patalpų, baigiant atsarginiu planu elektros energijos nutraukimo atvejais.

Perkėlimas buvo atliktas kartu su „Telema”, „Telia” ir „Proact” specialistais. „Proact” yra naujas svarbus „Telema” infrastruktūros partneris. Vienas pirmaujančių Europoje nepriklausomų duomenų centrų ir debesų paslaugų teikėjų „Proact“ aprūpina „Telema” tiek nauja, augančia infrastruktūra, tiek suteikia profesionalią paramą administravimo srityje. Nauja infrastruktūra gali prisidėti prie greito „Telema” verslo ir klientų bazės augimo.

Grįžti į turinį


Savitarna „Telema” portale = greitesnės jungtys su prekybos partneriais

Iki 2016 metų pabaigos daugiau kaip pusė bendrovių naudojosi „Telema” savitarnos portalu tam, kad prisijungtų prie partnerių „Telema” tinkle. Ar esate vieni iš „pažangių vartotojų"?

Jums nereikia siųsti prašymo elektroniniu paštu „LinkedIn” pagalbos tarnybai ir prašyti pridėti kolegą prie jūsų tinklo. Vietoje to, naršote profilius ir spustelite „prisijungti”. Tą patį galite daryti „Telema” portale: tai lengviau ir greičiau nei skambinti ar rašyti elektroninį laišką pagalbos tarnybai.
Pagrindiniai naudotojai ir „jungėjai“ gali pridėti Partnerius greitai ir patogiai:
  1. Prisijunkite prie Telema Portalo.
  2. Meniu pasirinkite „Partneriai“.
  3. Ieškokite tinkamo Partnerio.
  4. Įveskite Partnerio kodą, spustelėkite „Prisijungti“ (Link) ir viskas baigta!

Tokiu būdu Partnerius prisijungia jau 55 proc. įmonių. Atsiliepimai yra labai pozityvūs, taigi, pirmyn - išbandykite!

Grįžti į turinį


Ekologiškų ledų, egzotiškų prieskonių ir duonos be kviečių startas EDI tinkle

2016 metais „Telema” EDI tinklą papildė daugiau kaip 50 naujų tiekėjų iš Baltijos šalių. Tarp jų „La Muu” (Estijoje) ir „Marybella” (Latvijoje), ekologiškų ledų gamintojai Estijoje, „Umami”, egzotiškų prieskonių importuotojas, ir „Priileib”- duonos be kviečių kepėjai, suprato, kad EDI yra raktas į mažmenininkų lentynas.

Dažnai mažos įmonės neturi apskaitos programinės įrangos, bet mažmenininkai, jų vertinami klientai, nori siųsti užsakymus ir gauti sąskaitas elektroniniu būdu. Vadinasi, EDI tinklas (produkto pavadinimas Telema Websupplier) yra geras sprendimas pradžiai. Jei verslas auga ir kartu su naujais mažmeniniais partneriais didėja dokumentų apimtis, išmintinga būtų juos sujungti į visumą ir atnaujinti pasinaudojant Telema EDIsupplier produktu.

Jei galvojate nuo Websupplier pereiti prie EDIsupplier, nedvejodami kreipkitės į Telemą.


Grįžti į turinį