ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema naujienos

Print

Estijoje nepriklausomi mažmenininkai prisijungia prie EDI tinklo

Antrojoje 2016 metų pusėje kelios nepriklausomos regioninės mažmeninės parduotuvės prisijungė prie „Telema” EDI tinklo. Kiekviena iš mažesnių vietinių greito apyvartumo prekių parduotuvių, tokių kaip ALAVERE POOD OÜ, KASEPERE OÜ ir AITÄH! OÜ, jau prisijungė po 20 – 30 savo pirmųjų tiekėjų. STELLANA OÜ, „Pasidaryk pats“ parduotuvė, baigia savo prisijungimo procesą prie elektroninio dokumentų perdavimo sistemos.

Kai kurios parduotuvės naudojosi EDI tinklu jau anksčiau, bet dabar nusprendė jį atnaujinti. Integruota EDI paslauga eliminuoja dvigubą duomenų įvedimą – užsakymai gali būti siunčiami ir sąskaitos-faktūros gaunamos tiesiogiai iš ERP. Paprastai mažesnėse parduotuvėse yra mažai darbuotojų, o darbo valandos ilgos. Efektyvesni procesai reiškia mažiau viršvalandžių ir laimingesnį personalą.

Mažesnių parduotuvių prisijungimas prie EDI taip pat yra parankus tiekėjams – kuo daugiau tiekimo grandinės grandžių naudoja EDI, tuo didesnis visos tiekimo grandinės efektyvumas. EDI naudojimas sumažins išlaidas ir pagerins produktų pristatymą.

Grįžti į turinį


„Lemora” ir „Čia Market” kviečia tiekėjus į EDI Lietuvoje

Lietuvos „Pasidaryk pats“ sektoriaus mažmenininkas „Lemora“ visoje Lietuvoje turi 8 parduotuves, o jų pajamos 2015 metais viršijo 50 milijonų eurų. „Lemoros” EDI projektas buvo pradėtas šių metų pradžioje ir dabar yra sėkmingai vykdomas. Sprendimas buvo kuriamas padedant „Strongpoint” – integruotų technologijų tiekėjui, kuris specializuojasi mažmeninėje prekyboje. Dabar „Lemora” vykdo tiekėjų įtraukimo į tinklą procesą. Pirmieji du, „Krimelte” ir „Tegra State”jau naudojasi EDI su „Lemora” ir yra džiaugiasi didesniu produktyvumu. Tikimasi, kad 2016 metų pabaigoje prisijungs ir pradės dirbą dar keli tiekėjai. „Lemora” planuoja, kad per pirmąjį 2017 metų ketvirtį prie EDI tinklo prisijungs dauguma iš jos svarbiausių 45 tiekėjų.

Lietuvos greito apyvartumo prekių parduotuvių mažmenininkas „Čia Market” su savo 150 parduotuvių yra dar vienas pažangus EDI naudotojas. „Čia Market” išsiuntė laišką savo tiekėjams, juos informuodama apie prisijungimą prie EDI 2016 m. gruodį. Pirmajame etape į tinklą jie įtraukia didžiausią dokumentų apimtį turinčius tiekėjus. „Čia Market” tikslas yra 2017 metų pabaigoje keistis EDI dokumentais su dauguma savo tiekėjų.


Grįžti į turinį


NPS: puikių klientų idėjų šaltinis

"Iš visų įmonių, su kuriomis teko susidurti, Telema darbuotojai operatyviausiai sprendžia problemas. Todėl su jumis turėti reikalų yra vienas malonumas."

Jolanta Sadauskienė, KORNITA UAB, Sandėlio vadove2016 m. lapkritį atlikta kasmetinė „Telema” apklausa, kuria siekiama nustatyti palankių klientų rodiklį (NPS), pasiekė aukštą visų laikų rezultatą 60. Pasitenkinimo skalėje nuo 0 iki 10 mūsų vidutinis rezultatas buvo 8,66.

Iš 989 respondentų du trečdaliai „Telema” skyrė maksimalius 9 – 10 balus. Dauguma klientų gyrė „Telema” paslaugas dėl profesionalumo, greitumo ir patogumo.

Apklausa suteikė „Telema” vertingos ir konkrečios informacijos, susijusios su mūsų produktais. Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, atlikome „Telema” MMT patobulinimus. Taip pat jau yra įgyvendinamos kelios „Telema” eFlow” skirtos idėjos.

Grįžti į turinį


Elektroniniai duomenų mainai ir Telema - iliustruotas paaiškinimas naujokams