ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema komanda

Print

Proto žaidimų meistrė Ksenia, puikus mandolinos muzikantas Raul ir „Telema” stalo teniso komanda

„Telema” darbuotojai yra sumanūs. Ksenia Vetserinina, mūsų bandytoja, buvo Estijos komandos narė XIV pasaulio čempionate „Kas? Kur? Kada?“, proto ir atminties varžybose. Čempionatas vyko 2016 m. Armėnijoje. Varžėsi 54 komandos iš Rusijos, JAV, Kanados, Suomijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Estijos ir daugelio kitų šalių.

„Telema” darbuotojai yra gabūs muzikai. Lapkričio 21 d. Estijos tautinių šokių ir liaudies muzikos asociacija paskelbė, kad 2016 metų liaudies muzikos grupe tapo „Saku Mandoliinid”. Mūsų kūrėjas Raul Tõniste to mandolinos orkestro narys yra jau 4 metai – beveik nuo pat jo įsikūrimo. „Saku Mandoliinid” yra garsiausias Estijos mandolinos orkestras, kuris aktyviai rengia koncertines programas ir turi daug gerbėjų.„Telema” darbuotojai yra sportiški. Spalį „Telema” komanda laimėjo trečiąją vietą Estijos bendrovių stalo teniso žaidynėse „Kalev Grand Slam” (praėjusiais metais „Telema” buvo pirma). Mūsų generalinis direktorius Hele Hammer ir pardavimų vadybininkas Kalle Kuuspalu individualiose varžybose buvo prizininkų trejete. Prieš trejus metus, 2013 metais, surengtas „Telema” darbuotojų turnyras įkvėpė Kalle stalo tenisą pradėti žaisti reguliariai. Dabar jis treniruojasi 4 kartus per savaitę, varžybose dalyvauja du kartus per mėnesį ir rikiuojasi pirmojoje geriausiųjų Estijos stalo tenisininkų lentelės pusėje.

Grįžti į turinį


„Telema” komandą sustiprino 7 nauji specialistai

2016 m. rugpjūtį „Telema” sustiprino savo pardavimų ir klientų aptarnavimo komandas. IEVA ŠEVELJYTĖ prisijungė prie mūsų Lietuvos komandos, o ARTŪRS GRIBULIS – prie Latvijos komandos. Abu jie yra patyrę pardavėjai. Pagrindinė jų užduotis „Telema” yra santykių su klientais palaikymas ir plėtojimas, taip pat informacijos apie EDI skleidimas savo rinkose.
ÜLLE PANI, kaip klientų aptarnavimo specialistė, Talino biure pradėjo dirbti rugpjūtį. Ilgalaikė Ülle patirtis „Nokia” ir „Tieto” leidžia jai greitai reaguoti į kasdienes mūsų klientų užklausas ir prašymus bei konsultuoti vartotoją.

Spalį „Telema” pasamdė kitą bandytoją ANASTASSIA ARHIPOVA. Ji akylai ir kruopščiai dirba su programine įranga, ją pritaikydama ir išbandydama, siekdama užtikrinti, kad „Telema” paslaugos visada būtų be klaidų. BIRGIT SANNAMEES prisijungė prie „Telema” spalį, kaip produkto vadybininkė. Jos patirtis tarptautinėse korporacijose ir viešojo sektoriaus institucijose bus naudinga „Telema” produkto vadybininkų komandai. Birgit yra atsakinga už „Telema” VMI ir 3PL produktus.

ERKKI MUUGA, kaip „Telema” EDISupplier ir EDIBuyer produktų – mūsų pagrindinių produktų – produkto vadybininkas prisijungė lapkritį. „Telema” produktų valdymo komanda pasinaudos Erkki energingumu, susidomėjimu išmaniaisiais IT sprendimais ir startuolio patirtimi.
O gruodį „Telema” produktų valdymo komanda dar labiau sustiprėjo, prie jos prisijungus KARL HALJASMETS. Jo produktų asortimente pirmasis produktas bus „Telema” MMT – mūsų mobilusis pardavimų valdymo įrankis. Karl taip pat pradės dirbti su naujuoju produkto pagrindinių duomenų projektu. Karlo tarptautiniai tyrimai ir domėjimasis žurnalistika visai komandai suteiks naujų idėjų.

Dar kartą sveikiname visus pradedančiuosius!


IEVA ŠEVELJYTEARTŪRS GRIBULIS
ÜLLE PANIANASTASSIA ARHIPOVA

 BIRGIT SANNAMEES ERKKI MUUGA KARL HALJASMETS


Grįžti į turinį


Iš arti ir asmeniškai - Eva Kiisa

Pavardė PareigosEva Kiisa
Telema biuro vadovė
 iliustracija: Arminas Žilaitis, Telema IT projekto vadovas

Kuo išsiskiriate iš kitų? Aš vis dar tikiu stebuklais!
Kokį vieną dalyką pasiimtumėte su savimi į negyvenamąją salą?
 Gerą draugą, nes aš greitai pradedu nuobodžiauti :)
Kuo norėjote būti, kai buvote vaikas?
 Pardavėja maisto parduotuvėje - kad mano šeima būtų viskuo aprūpinta.
Kas jūsų grojaraštyje?
 Daug labai geros muzikos: Lorde „Glory And Gore“ ir MS MR „Bones“

Eva yra „Telema” angelas sargas. Daugiaprogramis režimas teka jos venomis ir ji sėkmingai dirba be jokių ypatingų pastangų. Ji yra motiniškai rūpestinga ir niūrų pirmadienio rytą į darbą atvyksta su ką tik iškeptu pyragu. Ir kvalifikuotai bei energingai moko „Telema” „eFlow” naudotojus. Nenuostabu, kad ji vienintelė, kuri daugiau nei kartą laimėjo „Metų darbuotojo“ titulą. Ji yra tikrai to verta. :)


Grįžti į turinį