ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Partnerystės naujienos

Print

Pirmuajančios ERP palaiko e-sąskaitas

2016 metais „Telema” sertifikuoti partneriai buvo užsiėmę savo „Telema” EDI modulio atnaujinimo darbais. Be EDI sąskaitų-faktūrų (dažniausiai naudojamų sąskaitoms-faktūroms už prekes), dabar ERP taip pat palaiko e-sąskaitų, atitinkančių Estijos e-sąskaitų standartą, siuntimą ir gavimą (dažniausiai naudojamų sąskaitoms-faktūroms už paslaugas).

Atnaujinimai apima suderinamumą su Telema eFlow – sprendimą dėl išlaidų paskirstymo ir elektroninio pirkimo sąskaitų-faktūrų patvirtinimo. Šiuo metu Telema eFlow gali būti greitai ir lengvai įdiegiamas, naudojantis tokia programine įranga ir padedant šioms bendrovėms:
  • MS Dynamics NAV – „BCS Itera”, „HÄT Systems”, „Columbus Eesti”, “Fujitsu” ir „Aptus Group”
  • Directo – „Directo”
  • SAF – „Sysdec” 
  • PMEN – „San Revilo”
  • VERP – „Gaiasoft”
  • Tresoor – „Tresoor Tarkvara”

Sparčiai augant susidomėjimui e-sąskaitų sprendimais, kiti ERP palaikymo partneriai taip pat atnaujina savo Telema EDI modulius, siekdami e-sąskaitų suderinamumo su Telema eFlow.


Grįžti į turinį


Aktyvus bendradarbiavimas su 31 „Telema” sertifikuotu partneriu

Lapkritį RGP SIA tapo naujuoju „Telema” sertifikuotu partneriu Latvijoje. RGP sukūrė tinkamą „Telema” EDI modulį, skirtą ERP Horizon, kuris yra plačiai naudojamas Latvijoje. Dabar „Telema” paslaugos yra lengvai prieinamos visiems „Horizon” vartotojams nepriklausomai nuo palaikymo bendrovės.

Lapkričio 23 d. Taline „Telema” surengė penktąjį kasmetinį programinės įrangos partnerių seminarą. Renginyje, kuriame susirinko daugiau dalyvių nei kada nors anksčiau, buvo naujai pažvelgta į EDI ir e-sąskaitas. Peržiūrėkite renginio pristatymus ir nuotraukų galeriją.

Metų pabaigoje „Telema” Baltijos šalyse skaičiuoja jau 31 sertifikuotus partnerius, palaikančius daugumą dažniausiai naudojamų verslui skirtų programinių įrangų. Bendradarbiavimas yra grindžiamas bendrais interesais rinkos švietimo ir geresnių IT paslaugų kūrimo srityje.

Grįžti į turinį


Naujasis tarptinklinio ryšio partneris „Enfo”

Nuo spalio mėnesio Suomijos EDI operatorius Enfo yra „Telema” tarptinklinio ryšio partneris. Tai reiškia, kad „Telema“ klientai gali keistis EDI dokumentais su įmonėmis „Enfo“ EDI tinkle Šiaurės šalyse.

Su mūsų 15 tarptinklinio ryšio partnerių EDI tarptinklinis ryšys yra galimas su daugeliu pasaulio šalių. EDI tarptinklinis ryšys ("roaming") reiškia, kad vieno EDI operatoriaus klientai gali siųsti dokumentus kito EDI operatoriaus klientams (žr. paveikslėlį).


Situacijos, kai dažniausiai naudojamasi EDI dokumentų tarptinkliniu ryšiu:
  • Baltijos šalių dukterinės tarptautinės korporacijos (su egzistuojančiais tarptautiniais EDI operatorius) keičiasi prekybos dokumentais su vietos mažmenininkais;
  • Baltijos šalių mažmenininkai nori bendrauti su savo užsienio tiekėjais;
  • Baltijos šalių gamintojai / tiekėjai naudojasi juo eksportuodami į užsienio šalis.

Grįžti į turinį


E-sąskaitų ir tiekimo grandinės efektyvumo kursas

Šiandien Estijoje e-sąskaitos tikriausiai yra viena karščiausių temų. Telema nuolat bendradarbiauja su partneriais ir aukštojo mokslo institucijomis bei dalinasi mūsų žiniomis apie e-sąskaitas.

Spalio 20 d. „Telemos” buvo paprašyta dalyvauti Estijos kliento „Fujitsu” seminare. „Telema” produkto vadybininkas Ayrton Grossmann ir partnerystės ryšių vadovė Vivian Maripuu MS Dynamics NAV vartotojams pristatė „Telema” „eFlow”.

Mūsų pagrindinis e-sąskaitų "evangelikas", „Telema” generalinėdirektorė Hele Hammer lapkričio 15 d. kalbėjo apie e-sąskaitas „BCS Itera” surengtoje verslo IT konferencijoje. Apie 250 Estijos įmonių vadovų ir savininkų sužinojo, kad e-sąskaitos padeda sutaupyti 1 – 2 proc. jų metinių pajamų, ir kad e-sąskaitų projektas atsiperka vos per 0,5 - 1,5 metų.

Nuo 2016 m. rugsėjo mūsų generalinė direktorė Hele Hammer Estijos verslo mokykloje finansų vadovams dėsto naują kursą. Spalį, per tarptautinę apskaitos dieną, „Telema” pardavimų direktorius Mati Maasik apie e-sąskaitas pasakojo Lääne-Viru apskrities taikomųjų mokslų universitete.

„Telema” darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su Talino technologijų universitetu. Kai kurie dirba kviestinais dėstytojais ir dėsto atsargų valdymo ir bendradarbiavimo tiekimo grandinėje magistro kursą. Lapkritį „Telema” komanda magistrantams surengė tradicinį „MIT Beergame”. Gruodį „Telema” pardavimų direktorius Mati Maasik išaiškino EDI principus ir aptarė bendradarbiavimą tiekimo grandinėje. 2017 m. pavasarį Hele Hammer magistrantams dėstys tiekimo grandinės finansų kursą.

Grįžti į turinį