ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema naujienos

Print

Latvijos „Nordea Finance“ naudoja „Telema eFactoring“ paslaugą

2015 metų lapkričio mėnesį Latvijos bankas „Nordea Finance Latvia“ pradėjo naudotis „Telema“ elektroninio faktoringo (eFactoring) paslauga. Ši paslauga leidžia automatiškai persiųsti elektronines sąskaitas faktoringo bankui, taip sudarant sąlygas tiekėjams greičiau finansuoti savo operacijas. Pirmasis tiekėjas Latvijoje, pradėjęs naudotis bendrovės „Telema“ elektroninio faktoringo paslauga, buvo bendrovė „Premia FFL“, kuri siunčia elektronines sąskaitas bendrovei „Rimi“ ir bankui „Nordea“.
2015 m. „Telema“ verslas Latvijoje išaugo daugiau nei 30 %. Šį augimą paskatino nauji tiekėjai, prisijungę prie tinklo greito vartojimo prekių (FMCG) sektoriuje. Iš jų galima paminėti tokias bendroves kaip „L’Oreal“, „Pure Distribution“, „Jungent“, „Arkolat“ ir „Smiltenes Piens“. Naujo mažmeninės prekybos tinklo „Drogas“ su 100 parduotuvių įsiliejimas 2015 metų kovo mėnesį turėjo lemiamos įtakos elektroninių dokumentų srauto padidėjimui.


Grįžti į turinį

116 „Eurokos“ kosmetikos parduotuvių Lietuvoje

2015 m. rugsėjį „Telema” Lietuvos filialas pasirašė sutartį su bendrove „Kosmelita“ – „Eurokos“ parduotuvių, sudarančių didžiausią kosmetikos parduotuvių tinklą Lietuvoje, operatoriumi. „Kosmelita“ valdo 116 parduotuvių visoje Lietuvoje, kurioms prekes tiekia tokie gerai žinomi „Telema“ tinklo tiekėjai kaip „L’Oreal“ ir „Kruzas NCD“. Jų integravimas į bendrovės „Telema“ sistemą jau įžengė į paskutinį etapą ir nuo 2016 metų pradžios jie taip pat pradės keistis elektroniniais dokumentais.


Nuo svarbiausių kosmetikos prekių tiekėjų ateinančių metų pradžioje planuoja neatsilikti ir nauji šio sektoriaus mažmeninės prekybos atstovai. 2015 metų pavasarį prie bendrovės „Telema“ tinklo prisijungė tarptautinis parduotuvių tinklas „Douglas“ (30 parduotuvių), tam derybos ir pasiruošimas vyksta ir su kitais tinklais.


Grįžti į turinį

Estijos kariuomenė planuoja naudotis “Telema eInvoicing” paslauga

Bendrovė „Telema“ didžiuojasi galėdama pranešti, kad Estijos kariuomenė (est. Kaitsevägi) vis aktyviau naudojasi „Telema“ teikiamomis paslaugomis. Tokiu būdu mes truputį prisidedame prie šalies gynybos.

Kartu su Estijos viešuoju sektoriumi 2016 metais pereidama prie elektroninių sąskaitų faktūrų naudojimo Estijos kariuomenė optimizuoja savo pirkimo sąskaitų faktūrų tvarkymo procesus. Kariuomenės tikslas – kad visos gaunamos sąskaitos faktūros būtų elektroninės. Gaudama visas pirkimų sąskaitas faktūras elektronine forma, Estijos kariuomenė galės naudoti elektroninių sąskaitų faktūrų patvirtinimo procesą, automatinį išlaidų paskirstymą ir sąskaitų faktūrų importavimą į savo veiklos valdymo (ERP) sistemas bei elektroninį archyvavimą.

Nors elektroninių sąskaitų faktūrų apdorojimo laikas bus 50–70 % efektyvesnis, didžiausias privalumas – viso proceso skaidrumas, ir aiškumas. Visi Estijos kariuomenės tiekėjai raginami kuo greičiau pereiti prie elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo.
 


Grįžti į turinį

Sujudimas „Pasidaryk pats“ sektoriuje: „Moki-veži“ Lietuvoje, „Knauf“ Latvijoje, „Bauhaus“ Estijoje

„Pasidaryk pats“ sektorius nuosekliai juda elektroninių duomenų mainų (EDI , angl. „Electronic Data Interchange“) link. 2015 metų rudenį Lietuvos mažmeninės prekybos atstovas „Pasidaryk pats“ sektoriuje – bendrovė „Moki-veži“, valdanti 24 parduotuves, patobulino savo sistemą ir integravo ją į bendrovės „Telema“ EDI tinklą. Lietuvos tiekėjas bendrovė „Dekorika“ prisijungė prie Estijos bendrovių „Bauhof“ ir „Rautakesko“.

Latvijoje prie „Telema“ tinklo prisijungė keletas naujų „Pasidaryk pats“ sektoriaus tiekėjų – tai bendrovės „Knauf“, „Eirofiltri“ ir „SIKA Baltic“. Šie tiekėjai keičiasi elektroniniais dokumentais su stambiaisiais mažmeninės prekybos atstovais „DEPO“ ir „Kurši“.

Estijoje bendrovė „Bauhaus“ pirmuosius elektroninius užsakymus pateikė 2015 metų liepą. Daugelis tiekėjų palankiai sutiko šią naujovę ir dabar aktyviai ja naudojasi, pvz., bendrovės „Penosil“ ir kt. 2015 metų antrąjį pusmetį prie „Telema“ EDI tinklo prisijungė keletas naujų „Pasidaryk pats“ sektoriaus tiekėjų – bendrovės „Uninaks AS“ ir „Riia Lakid OÜ“, kurios keičiasi elektroniniais dokumentais su vienu didžiausių Estijos mažmeninės prekybos atstovu „Pasidaryk pats“ sektoriuje – bendrove „Bauhof“ (valdančia 14 parduotuvių).


Grįžti į turinį

„Telema“ klientų rekomendavimo indeksas rekordiškai aukštas – 41

2015-ųjų lapkritį „Telema“ jau galėjo „suskaičiuoti šiųmetinius viščiukus“. Metinio klientų rekomendavimo indekso (ang. Net Promoter Score) apklausos rezultatai parodė, kad šis koeficientas yra 41 – jis 2 punktais didesnis nei praėjusiais metais ir aukščiausias per visą bendrovės veiklos laikotarpį.


Iš 490 respondentų pusė įvertino „Telema“ veiklą aukščiausiais balais – 9–10. Galutinio rezultato vidurkis buvo 8,26 – taip pat rekordiškai aukštas. Klientai pažymėjo, kad bendrovės „Telema“ paslaugos yra profesionalios, greitos ir patogios.

Bendrovės, naudojančios integruotus sprendimus (kurių verslo valdymo programinė įranga yra sujungta su „Telema“ EDI sistema), jaučia didesnę vertę ir pasitenkinimą nei tos, kurios naudoja paprastesnius interneto portalo sprendimus. Nesvarbu, ar dokumentų apimtis per mėnesį siekia vos kelis šimtus, ar dešimtis tūkstančių dokumentų, EDI klientai mato, kad „Telema“ paslaugos jiems leidžia:

  • padidinti darbo našumą;
  • personalui (pardavimo agentams, buhalteriams) skirti visą dėmesį savo pagrindinėms savo funkcijoms atlikti;
  • pagerinti santykius su verslo partneriais.

„Pradėjus naudotis „Telema“ paslaugomis mūsų kasdienio darbo krūvis sumažėjo 80 %, o pats darbas palengvėjo“, – komentuoja bendrovės „Axela Oil AS“ (Estijos degalinių tinklo, kurį sudaro 63 degalinės) degalinių vadovė Mari Rihtla.


Grįžti į turinį