ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema komanda

Print

1 naujokas ir 4 veteranai – viso 30


„Telema“ toliau plečia savo tinklą Lietuvoje ir 2015 m. liepos mėnesį pasveikino Lietuvos komandą papildžiusį ARMINĄ ŽILAITĮ. Arminas – IT projektų vadovas, kurio pagrindinis uždavinys yra valdyti klientų integracijos projektus ir teikti technines konsultacijas.
Arminas turi ilgametė patirtį IT srityje, taip pat rinkos tyrimų bei HoReCa sektoriuose. Jis puikiai įsiliejo į bendrovės „Telema“ darbuotojų gretas ir yra pasiruošęs mūsų Lietuvos klientams pasiūlyti profesionalią pagalbą.


Naujiems, ką tik prisijungusiems prie kolektyvo nariams labai svarbūs bendradarbiai veteranai. 2015 metais penki „Telema“ darbuotojai pažymėjo savo ilgametę tarnybą bendrovėje. Tarybos pirmininkas Toomas Veersoo atėjo į bendrovę prieš 15 metų, rugpjūčio mėnesį. Spalio mėnesį 15-ąsias darbo metines paminėjo vadove Hele Hammer ir vyriausiasis sistemų administratorius Margus Liiv, 13-ąsias metines – sistemų kūrėjas Raul Tõniste. Sveikinimai ir linkėjimai laikytis taip ir toliau!


 Hele Hammer Toomas Veersoo Margus Liiv Raul Tõniste

Šiuo metu “Telema” komandoje yra 30 žmonių. 2016 m. pradžioje laukiame prisijungiant dar šešių.


Grįžti į turinį

Kas bendro tarp akademinių paskaitų ir Helovino moliūgų?

Teisingas atsakymas: „Telema“ komanda – mes didžiuojamės savo darbuotojų kvalifikacija ir darbu.


Išsilavinimas
Daugelis mūsų perduodame savo žinias logistikos ir IT studentams. „Telema“ IT projektų vadovas Raul Silde kiekvieną rudenį Talino taikomųjų mokslų universitete dėsto 16 valandų kursą „Elektroniniai dokumentų mainai“. Produktų vadovas Sven Uustalu kartojo savo 24 valandų kursą „Prekių atsargų valdymas ir bendradarbiavimas tiekimo grandinėje“ Talino technologijos universiteto magistrantūros studentams.


Žaidimai su kamuoliu
Stalo tenisas ir tinklinis – mėgstamiausi žaidimai bendrovėje „Telema“. 2015 m. spalį įsigijome savo stalo teniso įrangą ir neilgai trukus mūsų komanda triumfavo Estijos bendrovių stalo teniso atvirosiose (mėgėjų ir profesionalų) varžybose! Mūsų generalinė direktorė Hele Hammer ir pardavimo vadovas Kalle Kuuspalu tapo čempionais savo kategorijose. Juk pagrindinis sėkmės veiksnys – praktika!


 
Kasmet spalio pabaigoje „Telema“ tradiciškai dalyvauja Kõvaketas (kietasis diskas) tinklinio turnyre, kuriame rungtyniauja IT, telekomunikacijų ir žiniasklaidos bendrovės. Šiemet ir vėl netapome prizininkais, tačiau pagerinome savo padėtį, palyginus su praėjusiaisiais metais. Džiaugiamės turėdami geriausią palaikymo grupę ir gaudami didžiulę dozę kolektyvinės dvasios.


Linksmybės bendrovėje ir už jos ribų
Spalio 29-ąją „Telema“ šventė Šauniausios skrybėlės dieną. Nugalėtojais tapo Tanel Pastarus (EST), Valdis Zītars (LAT) ir Jelena Siomina (LIT). Jie buvo apdovanoti Helovino moliūgais. Čia galite pamatyti linksmuosius „Telema“ galvos dangalus.
Lapkričio 5-ąją bendrovės „Telema“ kolektyvas susiruošė padėti mūsų mažiesiems draugams kaimyniniame Luha vaikų darželyje. Gražią sekmadienio popietę praleidome grėbdami krūvas nukritusių rudeninių lapų. Koks smagus būdas atsilyginti bendruomenei!
Grįžti į turinį