ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Partnerystės naujienos

Print

Seminarai su „Directo“, „ECR“, Estijos prekybos asociacija ir „BCS Itera“

Antroje 2015 metų pusėje „Telema“ organizavo keletą renginių, propaguojančių EDI ir (ar) elektronines sąskaitas faktūras. Šiuose renginiuose dalyvavo daugiau nei 1 000 Baltijos regiono įmonių vadovų, kurie dabar geriau žino apie IT sprendimų teikiamą naudą.

Rugpjūčio mėnesį „Telema“ ir mūsų sertifikuotas partneris – bendrovė „Directo“, sukvietė mažas ir vidutines Lietuvos bendroves į seminarą Vilniuje, kurio metu aiškino apie EDI ir paprastą programinės įrangos integravimą. 30 dalyvių sužinojo daug vertingos informacijos, padėsiančios padidinti savo verslo procesų efektyvumą.

Keturi renginiai buvo susiję su „ECR Baltic“. Rugsėjo 3 d. „Telema“ atstovai dalyvavo Rygos maisto produktų mugėje vykusiame seminare apie tiekimo grandinę ir pristatė ECR VMI (angl. Vendor Managed Inventory – tiekėjo valdomos prekių ir medžiagų atsargos) žinyną. Šio žinyno rengimui vadovavo Hele Hammer – mūsų generalinė direktorė, atstovaujanti Talino technologijos universitetui. Parengti žinyną padėjo organizacijos „ECR“ Europos nariai (15 šalių). Ta pati tema buvo pristatyta spalio 13 d. organizacijos „ECR Russia“ nariams. Bendradarbiavimo konferencijoje, vykusioje Talino maisto produktų mugės metu spalio 31 d., buvo diskutuojama apie matomumą (ang. visibility) tiekimo grandinėje. „ECR Baltic“ Forume lapkričio 12 d. Hele Hammer pristatė VMI situaciją Baltijos regiono šalyse.

tiekimo grandinėje buvo pagrindinė „Telema“ pristatymų tema Talino verslumo dienos metu spalio 6 d., taip pat įkvėpimo konferencijoje, skirtoje Estijos vadovams, kurią lapkričio 11 d. organizavo „BCS Itera“. Lapkričio 26 d. „Telema“ komanda pravedė mokymus pedagogams metinėje finansų mokytojų konferencijoje.


Grįžti į turinį

8 nauji sertifikuoti partneriai antrąjį 2015 m. pusmetį

Antrąjį 2015 m. pusmetį „Telema“ sertifikuotų partnerių sąrašą papildė 8 nauji nariai. Visi jie palaiko verslo programinę įrangą su „Telema” EDI moduliu ir yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Telema“ dėl paslaugų aktyvavimo sąlygų mūsų bendriems klientams.

4 nauji partneriai – „Fast Soft SIA“, „Avantime SIA“, „Onetec SIA“ ir „Smart Business Solutions SIA“ – palaiko verslo programinę įrangą „1C“, kuri yra „Telema“ klientų Latvijoje dažniausiai naudojama verslo programinė įranga. Dar vienas naujas partneris Latvijoje – „Latinsoft SIA“ įdiegė„Telema” EDI funkcionalumą savo programinėje įrangoje „GrinS 5“.

Estijoje naujųjų partnerių ratą ką tik papildė bendrovės „Astro Batlics OÜ“ („ERP Noom)“ ir „Columbus Eesti AS“. Pastaroji bendrovė buvo sertifikuota už „Telema EDI“ modulį programinėje įrangoje „MS Dynamics NAV 2015“, kuri yra licencijuota ir parduodama kaip Microsoft standartinis modulis.

2015 m. rugsėjo mėnesį „Telema“ sertifikuotu partneriu tapo viena didžiausių programinės įrangos tiekėjų Lietuvoje – UAB “Proringas”. Lietuvos įmonės, naudojančios programinę įrangą „Pragma“, jau gali greičiau ir už priimtinesnę kainą keistis tarpusavyje elektroninėmis sąskaitomis faktūromis ir kitais elektroniniais dokumentais.

Baltijos regiono šalyse šiuo metu yra 27 „Telema“ sertifikuoti partneriai: 13 iš jų Estijoje, 10 – Latvijoje ir 4 – Lietuvoje. Plačiau apie tai skaitykite čia.Grįžti į turinį

E-sąskaita įneš pakeitimų į „Telema EDI“ modulį

Skubant įgyvendinti elektronines sąskaitas faktūras Estijoje, kilo IT sprendimus palaikančių bendrovių diskusijos, ar ERP programinė įranga, kurią jos palaiko, yra pasiruošusi pokyčiams. 2015 m. lapkričio 4 d. „Telema“ pasikvietė savo IT partnerius į seminarą, kuriame buvo pristatyti nauji techniniai reikalavimai.

Kad elektroninės sąskaitos faktūros būtų sklandžiai perduodamos tarptinkliniu ryšiu, partneriai turi pakoreguoti elektroninių pardavimo sąskaitų faktūrų formavimą:

  • sąskaitos faktūros antraštę (ang. header) reikia papildyti gavėjo įmonės kodu ir šalies kodu;
  • mokėjimo informacija turi būti išdėstyta naujame atskirame bloke;
  • sąskaita faktūra .pdf formatu turi būti pridėta prie XML.

Dar vienas atnaujinimas, reikalingas EDI moduliams, yra susijęs su naujuoju populiariu „Telema“ produktu „eFlow“. Norėdami padėti klientams lengviau įdiegti „Telema eFlow“ sprendimą, sertifikuoti partneriai turi pridėti prie „Telema EDI“ modulio dvi naujas dokumentų rūšis: ENTREC (pirkimo sąskaitą faktūrą su išlaidų paskirstymo duomenimis) ir APERAK (patvirtinimo pranešimą iš ERP). Visi reikiami pakeitimai ir atnaujinimai atsispindi „Telema eDoc“ naujoje versijoje 3.0.0. Išsamią informaciją apie planuojamą išleisti versiją rasite čia.


Grįžti į turinį