ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema komanda

Print

Nauja pareigybė - “ryšių kūrėjas” ir kiti naujokai

Pirmąjį 2016 m. pusmetį prie „Telema“ komandos prisijungė trys nauji darbuotojai.
Sausio mėn. KRISTAPS SOMS papildė mūsų Latvijos komandą, kurioje visu etatu dirbs IT projektų vadovu. Jo pagrindinis darbas – valdyti klientų integravimo projektus ir teikti technines konsultacijas. Kristaps turi patirties telekomunikacijų sektoriuje, kur 10 metų konsultavo klientus dėl techninių sprendimų, o dabar yra pasiryžęs teikti profesionalią pagalbą mūsų klientams Latvijoje.

LAURAS MATHIESENAS pradėjo dirbti klientų aptarnavimo specialistu mūsų Talino biure taip pat sausio mėn. Lauras ilgą laiko dirbo ryšių su klientais specialistu finansų sektoriuje, vėliau – SEB banke. „Telema“ bendrovėje jam patikėtas darbas su 200 klientų.

Vasario mėn. „Telema“ sukūrė unikalias pareigas – ryšių kūrimo specialisto poziciją (ko gero tai vienintelis toks darbas pasaulyje!). Šios pareigos patikėtos TANELIUI PRAAKLI, sumaniam Talino technikos universiteto logistikos studentui. Ryšių kūrimo specialisto vaidmuo ypatingas – jis turi rasti ir sujungti potencialius EDI partnerius „Telema“ tinkle. Tanelis labai aistringai domisi tiekimo grandine ir džiaugiasi, kad dabar gali daryti jai įtaką.
Šiltai sveikinime mūsų naujuosius specialistus!


KRISTAPS SOMS
IT projektu vadovas, Latvija
LAUR MATHIESEN
klientų aptarnavimo specialistas, Estija
TANEL PRAAKLI
ryšių kūrimo specialistas, Estija


Grįžti į turinį

Geriausi iš geriausių, išsilavinę ir mėgstantys pramogas

Kiekvienų metų pradžioje renkame geriausią kolegą, metų naujoką ir metų darbuotoją. 2015 m. titulai atiteko šiems asmenims: Evai Kiisa (geriausia darbuotoja), Kadri Lenk (geriausia kolegė) ir Arminui Žilaičiui (geriausias naujokas).

2016 m. pavasarį trys „Telema“ darbuotojai baigė studijas Talino technikos universitete. Mūsų pardavimų direktorius Mati Maasik gavo vadybos ir rinkodaros magistro laipsnį. Projektų vadovė Kristel Källe baigė logistikos bakalauro studijas su pagyrimu. Vystymo ir bandymų specialistė Ksenia Večerinina įgijo informacinių technologijų bakalaurės laipsnį. Penki „Telema“ darbuotojai įstojo į įvairių lygių universitetus, kur gilins IT, logistikos ir verslo žinias.

„Telema“ komandos stiprinimas vyksta linksmai, rengiant sporto varžybas ir žaidimus. 2016 m. vasario 9 d. „Riebusis antradienis“ iš tikrųjų tapo “juokingų akinių” šou, nes rogutėms pritrūko sniego. Vasario mėn. pabaigoje grupė kolegų išvyko slidinėti į Suomijos Sappee kurortą. Kovo mėn. visi pardavimo susitikimo dalyviai taip pat dalyvavo tradiciniame „Telema“ stalo teniso turnyre. 2016 m. birželio mėn. produktų vadovai išmėgino rankų miklumą (daugelis iš jų – pirmą kartą gyvenime) lauko teniso ir stalo teniso lauke varžybose Prangli saloje. Šis renginys vainikavo dviejų dienų trukmės kas ketvirtį vykstantį darbingą seminarą.Grįžti į turinį