ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema pakalpojumu ziņas

Print

Telema IT infrastruktūra uzturēta ISO 27001 līmenī

Oktobrī Telema IT infrastruktūra tika pārvietota uz jaunu serveru telpu, kuru uztur Telia, kas atbilst ISO 27001 standartam. ISO 27001 standarts garantē sistēmām nepieciešamo augstāko informācijas drošības un uzticamības līmeni. Standartā ir noteikti plaša diapazona aspekti, sākot ar fizisku piekļuvi serveru telpām līdz rezerves plāna esamībai strāvas pārrāvumu gadījumos.

Serveru migrēšana tika veikta kopā ar Telema, Telia un Proact profesionāļiem. Proact ir jaunais svarīgais Telema infrastruktūras partneris. Viens no Eiropas vadošajiem neatkarīgajiem datu centru un mākoņa pakalpojumu sniedzējiem Proact nodrošina Telema gan ar jaunu mērogojamu infrastruktūru, gan ar profesionālu pārvaldības atbalstu. Jaunā infrastruktūra spēj atbalstīt strauji augošo Telema uzņēmējdarbību un klientu bāzi.

Atpakaļ uz saturu


Pašapkalpošanās Telema portālā = ātrāka saikne ar tirdzniecības partneriem

2016. gada beigās vairāk nekā puse uzņēmumu izmanto Telema pašapkalpošanās portālu, lai izveidotu saikni ar partneriem Telema tīklā. Vai jūs esat vieni no „pieredzējušajiem lietotājiem”?

Jūs nesūtāt e-pasta pieprasījumu LinkedIn palīdzības dienestam, lai pievienotu kolēģi savam tīklam. Tā vietā jūs aplūkojat profilus un spiežat Pievienot. To pašu jūs varat darīt Telema portālā: tas būs vieglāk un ātrāk nekā zvanīt vai rakstīt atbalsta dienestam.
Galvenie lietotāji un Savienotāji var ātri un ērti pievienot Partnerus:
  1. Pieslēdzieties Telema portālam.
  2. Izvēlieties izvēlnē Partneri (Partners).
  3. Atrodiet atbilstošu partneri.
  4. Ievadiet partnera kodu, nospiediet Savienot (Link), un gatavs!

55% uzņēmumu jau šādi pievieno partnerus. Atsauksmes ir bijušas ļoti pozitīvas, tādēļ droši izmēģiniet arī jūs!

Atpakaļ uz saturu


Dabisks saldējums, eksotiskas garšvielas un maize bez kviešiem sāk ar EDI web tīmeklī

2016. gadā Telema EDI tīklam Baltijas valstīs pievienojās vairāk nekā 50 jauni piegādātāji. Viņu vidū arī dabīga saldējuma ražotāji La Muu (Igaunijā) un Marybella (Latvijā), Umami, eksotisku garšvielu importētājs, un Priileib, bezkviešu ceptuve Igaunijā, atklāja, ka EDI ir atslēga uz mazumtirgotāju plauktiem.

Maziem uzņēmumiem bieži nav grāmatvedības programmatūras, bet mazumtirgotāji, viņu vērtīgie klienti, dod priekšroku elektroniskai pasūtījumu sūtīšanai un rēķinu saņemšanai. Tādos gadījumos tīmeklī bāzētā EDI (produkta nosaukums – Telema Websupplier) ir labs risinājums sadarbības sākšanai. Pieaugot uzņēmējdarbības un dokumentu apjomam kopā ar pievienotajiem mazumtirdzniecības partneriem, ir ieteicams integrēt informāciju un atjaunināt uz Telema EDIsupplier produkta lietošanu. Tieši tā rīkojās arī LaMuu un Umami - viņi iesāka ar EDI tīmeklī un pēc kāda laika integrēja Telema sistēmu ar grāmatvedības programmatūru.

Ja Jūs apdomājat pāriešanu no Websupplier uz EDIsupplier, droši sazinieties ar mūsu jauno īpašo produktu pārvaldnieku Erki Mūgu (Erkki Muuga).

Atpakaļ uz saturu