ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema jaunumi

Print

Neatkarīgie mazumtirgotāji Igaunijā „EDI-zē” sevi

2016. gada otrajā pusē Telema EDI tīklam pievienojušies vairāki neatkarīgie reģionālie mazumtirdzniecības veikali. Mazāki vietējie ātras aprites patēriņa preču veikali – ALAVERE POOD OÜ, KASEPERE OÜ un AITÄH! Katra no OÜ (SIA) jau ir pievienojušas savus pirmos 20–30 piegādātājus. STELLANA OÜ, DIY (Dari pats, Do-It-Yourself) veikals pabeidz savu pieslēgšanos elektronisko dokumentu sūtīšanai.

Daži veikali ir iepriekš lietojuši EDI tīmeklī, bet tagad ir nolēmuši uzlabot EDI lietošanu. Integrētais EDI pakalpojums novērš dubultu datu ievadi – pasūtījumus var nosūtīt un rēķinus saņemt tieši ERP. Mazākiem veikaliem parasti ir mazāk darbinieku un garas darba stundas. Efektīvāki procesi nozīmē mazāk virsstundu un laimīgākus darbiniekus.

Mazāku veikalu „EDI-zēšana” noder arī piegādātājiem – jo vairāk saišu piegādes ķēdē lieto EDI, jo augstāka ir visas piegādes ķēdes efektivitāte. EDI lietošana samazinās izmaksas un uzlabos preču pieejamību.

Atpakaļ uz saturu


Lemora un Čia Market Lietuvā pievieno piegādātājus EDI

Lietuvas DIY mazumtirgotājam Lemora ir astoņi veikali visā Lietuvā, un to ienākumi 2015. gadā pārsniedza 50 miljonus eiro. Lemora EDI projekts sākās šogad un šobrīd jau darbojas. Risinājums tika ieviests ar Strongpoint – integrēto tehnoloģiju nodrošinātāja, kas specializējies mazumtirdzniecības industrijā – palīdzību. Lemora jau ir sākusi pievienot piegādātājus. Pirmie divi piegādātāji – Krimelte un Tegra State – jau lieto EDI ar Lemora un izbauda uzlaboto efektivitāti. Sagaidāms, ka 2016. gada beigās sāks darboties vēl četri piegādātāji. Lemora plāno 2017. gada pirmajā pusē pievienot lielāko daļu no saviem 45 lielākajiem piegādātājiem.

Vēl viens inovatīvs EDI pielāgotājs ir Lietuvas ātras aprites patēriņa preču mazumtirgotājs Čia Market ar saviem 150 veikaliem. Čia Market saviem piegādātājiem nosūtīja vēstuli ar paziņojumu, ka 2016. gada decembrī sāks lietot EDI.
Pirmajā fāzē tiek pievienoti piegādātāji ar lielāko dokumentu apjomu. Čia Market mērķis ir līdz 2017. gada beigām apmainīties ar EDI dokumentiem ar lielāko daļu no saviem piegādātājiem.

Atpakaļ uz saturu


NPS: lielisku klientu ideju avots

“Ļoti ērti, nav jāveic lieks, nevajadzīgs, ļoti uzmanīgs darbs, kurā arī ir iespējams kļūdīties un kurš patērē diezgan ievērojamu laiku, kuru izmantoju daudz lietderīgāk.”

EKO BIO SIA, Ārija Hegmane, Pārdošanas speciālisteTelema ikgadējā rekomendāciju indeksa (Net Promoter Score – NPS) aptaujā, kas tika veikta 2016. gada novembrī, saņemts visu laiku augstākais novērtējums – 60 punkti. Apmierinātības skalā no 0 līdz 10 vidējais rezultāts bija 8,66.

No 989 respondentiem divas trešdaļas novērtēja Telema ar lielāko punktu skaitu – 9 un 10. Lielākā daļa klientu novērtēja Telema pakalpojumus kā profesionālus, ātrus un ērtus.

Aptauja sniedza Telema vērtīgu un īpašu informāciju par mūsu produktiem. Klientu atsauksmes mūs rosināja ieviest uzlabojumus Telema MMT rīkam. Jau tiek attīstītas arī vairākas idejas par Telema eFlow.

Atpakaļ uz saturu


Elektroniskā datu aprite un Telema - animēts paskaidrojums nezinīšiem