ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Partnerības ziņas

Print

Vadošās uzskaites programmatūras atbalsta e-rēķinus

2016. gadā Telema sertificētie partneri bija aizņemti ar sava Telema EDI moduļa modernizāciju. Papildus EDI rēķiniem (galvenokārt izmantoti preču rēķiniem) ERP tagad atbalsta arī Igaunijas e-rēķina standartam atbilstošu (galvenokārt lietots pakalpojumu rēķiniem) e-rēķinu sūtīšanu un saņemšanu.

Modernizācija ietver savietojamību ar Telema eFlow – risinājumu izmaksu sadalījumam un elektroniskai pirkšanas rēķinu apstiprināšanai. Šobrīd Telema eFlow ātri un viegli var ieviest sadarbībā ar šādiem programmatūras un atbalsta uzņēmumiem:
  • MS Dynamics NAV nodrošina BCS Itera, HÄT Systems, Columbus Eesti, Fujitsu un Aptus Group
  • Directo nodrošina Directo
  • SAF nodrošina Sysdec
  • PMEN nodrošina San Revilo 
  • VERP nodrošina Gaiasoft
  • Tresoor nodrošina Tresoor Tarkvara

Tā kā strauji pieaug interese par e-rēķinu risinājumiem, arī citi ERP atbalsta partneri modernizē savus Telema EDI moduļus, lai pievienotu savietojamību ar e-rēķiniem un Telema eFlow.

Atpakaļ uz saturu


Aktīva sadarbība ar 31 Telema sertificētu partneri

Novembrī SIA RGP tika uzņemta par jauno Telema sertificēto partneri Latvijā. RGP izstrādāja atbilstošu Telema EDI moduli ERP Horizon, kas Latvijā tiek plaši lietota. Tagad Telema pakalpojumi ir viegli pieejami visiem Horizon lietotājiem neatkarīgi no atbalsta sniedzēja uzņēmuma.

23. novembrī Telema Tallinā rīkoja piekto ikgadējo Programmatūras partneru semināru. Pasākums sniedza svaigu ieskatu EDI un e-rēķinu lietošanā un uzņēma vairāk dalībnieku nekā jebkad agrāk. Apskatiet pasākuma prezentācijas un fotogaleriju.

Gada beigās Baltijā ir 31 Telema sertificēts partneris, kas atbalsta lielāko daļu plaši izmantotās uzņēmējdarbības programmatūras. Sadarbība veidojas, balstoties uz abpusēju ieinteresētību apmācīt tirgu un attīstīt labākus IT pakalpojumus.

Atpakaļ uz saturu


Jaunākais viesabonēšanas partneris Enfo

Kopš oktobra Somijas EDI operators Enfo ir Telema viesabonēšanas partneris. Tas nozīmē, ka Telema klienti var apmainīties ar EDI dokumentiem ar vairāk kā 5 000 uzņēmumiem Enfo EDI tīklā Ziemeļvalstīs.
Izmantojot mūsu 15 viesabonēšanas partnerus, EDI viesabonēšana ir iespējama daudzās valstīs visā pasaulē. EDI viesabonēšana nozīmē, ka viena EDI operatora klienta var sūtīt dokumentus otra EDI operatora klientiem (kā redzams attēlā).Gadījumi, kad EDI dokumentu viesabonēšana parasti tiek izmantota:
  • Starptautisku korporāciju (ar esošu starptautisku EDI operatoru) Baltijas filiāles apmainās ar tirdzniecības dokumentiem ar vietējiem mazumtirgotājiem;
  • Baltijas mazumtirgotāji, kas vēlas sazināties ar saviem ārvalstu piegādātājiem;
  • Baltijas ražotāji/piegādātāji to izmanto, eksportējot uz ārzemēm.

Atpakaļ uz saturu


E-rēķinu un piegādes ķēdes produktivitātes slavināšana


E-rēķini ir, iespējams, viens no karstākajiem tematiem Igaunijā šobrīd. Telema turpina sadarboties ar partneriem un augstākās izglītības iestādēm, daloties ar savām zināšanām par e-rēķiniem.

20. oktobrī Telema tika ielūgta uzstāties Fujitsu Igaunijas klientu seminārā. Telema produktu pārvaldnieks Airtons Grosmans (Ayrton Grossmann) un partnerattiecību pārvaldniece Viviena Maripū (Vivian Maripuu) iepazīstināja MS Dynamics NAV lietotājus ar Telema eFlow. Lūk, viņu uzstāšanās ieraksts!

Mūsu vadošā e-rēķinu slavinātāja, Telema izpilddirektore Hele Hammere, stāstīja par e-rēķiniem BCS Itera Business IT Konferencē 15. novembrī. Aptuveni 250 Igaunijas uzņēmumu izpilddirektoru un īpašnieku uzzināja, ka e-rēķini palīdz ietaupīt 1–2% no ikgadējiem ienākumiem un ka atmaksāšanās periods e-rēķina projektam ir tikai no pusgada līdz pusotram gadam.

Kopš 2016. gada septembra mūsu izpilddirektore Hele Hammere vada jaunu kursu finanšu pārvaldniekiem Igaunijas biznesa skolā. Oktobrī Telema tirdzniecības direktors Mati Māsiks (Mati Maasik) Starptautiskajā grāmatvedības dienā skaidroja par e-rēķiniem Lēnes-Viru apriņķa augstskolā.

Telema ļaudis ir cieši saistīti ar Tallinas Tehnoloģiju universitāti. Daži piedalās kā vieslektori krājumu vadības un piegāžu ķēžu sadarbības maģistrantūras kursā. Novembrī Telema komanda vadīja tradicionālo MIT alus spēli maģistrantūras studentiem. Decembrī Telema tirdzniecības direktors Mati Māsiks (Mati Maasik) skaidroja EDI un pārrunāja sadarbību piegādes ķēdē. Hele Hammere vadīs piegādes ķēžu finanšu kursu maģistrantūras studentiem 2017. gada pavasarī.

Atpakaļ uz saturu