ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema pakalpojumu ziņas

Print

Telema eFlow palaišana ― paņemiet kārtas numuru

18. novembrī Tallinas Tehnoloģiju universitātē 120 uzņēmumu pārstāvjiem tika sniegts ieskats Telema eFlow, ilgi gaidītajā iegādes rēķinu apstrādes risinājumā. Telema eFlow ir risinājums izmaksu sadalei un iegādes rēķinu elektroniskai apstiprināšanai. Telema eFlow automatizē un vienkāršo visu rēķina pārvaldības procesu, nodrošinot uzņēmumiem caurredzamību, vadību un izmaksu ietaupījumus.

Šī produkta devīze: "Iespējams, visskaistākā rēķinu darbplūsma pasaulē". Tā izstrādes laikā projektējuma klientu ērtībām tika nodarbināti labākie nozares eksperti. Tomēr klientiem būtu jāizvēlas Telema eFlow ne tikai projektējuma dēļ. Klientiem, kas jau lieto Telema EDI pakalpojumus, Telema eFlow pilnveidos e-dokumentu sistēmu ― gan produktu, gan izmaksu rēķinus tagad var apstrādāt elektroniski vienā vidē. Šeit ir minēti pieci galvenie iemesli, kāpēc būtu jāizvēlas Telema eFlow (angļu valodā).

Pagaidām produkts ir izmēģinājuma režīmā trijos uzņēmumos un ir noslēgti desmit klientu sākotnējie līgumi. Pieprasījums pēc risinājuma ir negaidīti liels un nākošie iespējamie ieviešanas laiki ir 2016. gada 2. ceturksnī. Ja jūsu uzņēmums ir ieinteresēts risinājumā, paņemiet rindas numuru, sazinoties ar Airtonu Grosmanu (Ayrton Grossmann), Telema eFlow produktu pārvaldnieku, rakstot ayrton.grossmann@telema.com.


Atpakaļ uz saturuTelema Portāls: jaunā versija ar reģistru un ziņojumiem

Kopš 2015. gada novembra pirmie pieci EDISupplier klienti ikdienā strādā ar pilnīgi jaunu Telema Portāla versiju. Telema Portāls ir tīmekļa portāls, kas ir izstrādāts visu Telema klientu ērtībām, vienalga, vai tie izmanto tīmeklī bāzētu vai EDI risinājumu. Galvenā funkcionalitāte iekļauj dokumentu pārsūtīšanas datu žurnālu, informāciju par saistītajiem tirdzniecības partneriem, atbalsta jautājumus un atbildes un pakalpojuma pieprasījuma veidlapu, kā arī pašapkalpošanās iespējas.

Jaunais Telema portāls izskatās labāk un ir draudzīgāks lietotājiem. Tas ir izstrādāts, sadarbojoties ar labākajiem UX projektētājiem Igaunijā. Dažas no lieliskajām jaunajām iespējām, kas padara Telema portālu ērtu, iekļauj:
  • informācijas paneli, kas rāda jūsu Telema EDI savienojuma statusu;
  • dokumentu aprites reģistru un ātro meklēšanu;
  • iespēju veidot savienojumu ar tirdzniecības partneriem;
  • paziņojumus par jebkuru dokumentu, kuram nepieciešama jūsu uzmanība.

2016. gada pirmais ceturksnis ir gala termiņš atlikušo EDI klientu migrēšanai, bet pārējie klienti tiks migrēti atlikušā gada laikā.


Atpakaļ uz saturu2016. gadā Telema MMT nokļūs Google Play

2016. gadā iznāks jauna Telema MMT versija ― risinājums tirdzniecības pārstāvjiem pasūtījumu veidošanai veikalos ar savām mobilajām ierīcēm. Telema MMT lietojums 2015. gadā sasniedza visu laiku augstāko līmeni ― vairāk nekā 300 tirdzniecības pārstāvju lieto šo risinājumu ikdienā. Pievienojoties jauniem lietotājiem, rodas jaunas idejas nākotnes funkcionalitātei.

Viena no būtiskākajām izmaiņām nākamajā versijā ļaus Telema MMT nonākt Google Play, Android lietotājiem labi zināmajā lietojumprogrammu glabātavā. Tādējādi atjaunošana uz nākamajām versijām būs daudz ērtāka un pat notiks automātiski.

Kļūs iespējama arī personalizēšana, to vēlas daudzi lietotāji. Lietotāji varēs izvēlēties gaišo (ieteicams planšetdatoriem) vai tumšo (ieteicams tālruņiem) fonu, kā arī mainīt teksta izmēru.


Atpakaļ uz saturuTelema eAuction 2.0 ― apgrieztās izsoles risinājums, ko izmanto Selver

No 2015. gada decembra Selver (Igaunijas mazumtirgotājs ar 40 veikaliem) lieto jaunu Telema eAuction versiju. Selver lieto Telema eAuction jau septiņus gadus un tagad bija laiks jauninājumiem. Telema eAuction ir tīmeklī bāzēta izsole, kuru sagādes procesā mazumtirgotāji var lietot kategorijās, kurās ir pieejami daudzi aizstājējprodukti. Risinājums nodrošina vieglu un automatizētu dažādu piegādātāju piedāvājumu salīdzinājumu, kā arī rezultātu importēšanu ERP sistēmā ar pareiziem produktu kodiem.

Šobrīd risinājumu lieto galvenokārt augļu un dārzeņu sagādes procesā. Piegādātāji nosūta piedāvājumus, mazumtirgotājs apstiprina atbilstošos piedāvājumus un izveido sortimentu nākamajam periodam. Piegādātāji tiks informēti un varēs sagatavot savu tirdzniecības piedāvājumu nākamajam periodam.Atpakaļ uz saturu