ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema komanda

Print

Viens jaunatnācējs un četri veterāni, kopā 30


Saistībā ar augošo tīklu Lietuvā 2015. gada jūlijā Telema uzņēma savā Lietuvas komandā ARMINU ZILAITI (ARMINAS ZILAITIS). Viņa kā IT projektu pārvaldnieka galvenie uzdevumi iekļauj klientu integrēšanas projektu pārvaldīšanu un tehnisko konsultāciju sniegšanu. Arminam ir daudzu gadu pieredze IT jomā, kā arī tirgus izpētē un HoReCa sektorā. Viņš ir labs Telema komandas papildinājums un ir gatavs sniegt mūsu Lietuvas klientiem profesionālu atbalstu.

Jaunajiem cilvēkiem, kuri pievienojas, drošuma sajūtu sniedz kolēģi veterāni. Pieci Telema darbinieki 2015. gadā svinēja savu darba jubileju. Valdes priekšsēdētājs Tomass Vērso (Toomas Veersoo) pievienojās uzņēmumam augustā pirms 15 gadiem. Oktobrī piecpadsmitā darba gadadiena bija uzņēmuma vadītājai Helei Hammerei un vecākajam sistēmu administratoram Margusam Līvam (Margus Liiv) un trīspadsmitā ― sistēmas programmētājam Raulam Tenistem (Raul Tõniste). Apsveicam un ― tā turpināt!


 Hele Hammer Toomas Veersoo Margus Liiv Raul Tõniste

Telema draudzīgajā kolektīvā šobrīd strādā 30 kolēģi, bet jau 2016. gada sākumā pivienosies vēl seši izcili speciālisti.


Atpakaļ uz saturu

Kas ir kopīgs akadēmiskām lekcijām ar Visu svēto dienas ķirbjiem?

Pareizā atbilde ir ― Telema komanda. Mēs lepojamies ar mūsu darbinieku dažādajām prasmēm un aktivitātēm.

Izglītība
Daudzi no mums nodod savas zināšanas loģistikas un IT studentiem. Telema IT projektu pārvaldnieks Rauls Silde (Raul Silde) katru rudeni vada 16 stundu kursu Elektronisko datu apmaiņa Tallinas Lietišķo zinātņu universitātē. Produktu pārvaldnieks Svens Ūstalu (Sven Uustalu) atkārtoti vadīja savu 24 stundu kursu Uzskaites pārvaldība un sadarbība piegādes ķēdē Tallinas Tehnoloģiju universitātes maģistrantūras studentiem.


Bumbu spēles
Telema iecienītākās spēles ir galda teniss un volejbols. 2015. gada oktobrī notika mūsu galda tenisa turnīrs. Uzreiz pēc tam sekoja komandas triumfs Igaunijas atklātajā uzņēmumu turnīrā galda tenisā. Mūsu vadītāja Hele Hammere un tirdzniecības vadītājs Kalle Kūspalu (Kalle Kuuspalu) kļuva par čempioniem savā kategorijā. Treniņi pilnveido!


 
Telema ikgadēja tradīcija ir piedalīšanās IT, telekomunikāciju un mediju uzņēmumu Kõvaketas volejbola turnīrā oktobra beigās. Mēs nebijām tuvu uzvarai, bet ieguvām augstāku vietu, salīdzinot ar pagājušo gadu. Mēs priecājamies, ka mums ir labākā atbalsta grupa un ka saņemam lielu komandas gara devu.

Izklaides iekštelpās un ārā
29. oktobrī Telema svinēja Jocīgo cepuru dienu. Uzvarētāji Tanels Pastaruss (Tanel Pastarus) (EST), Valdis Zītars (LAT) un Jelena Siomina (LIT) saņēma Visu svēto dienas ķirbjus. Aplūkojiet jocīgās Telema galvassegas!

5. novembrī Telema devās palīdzēt saviem mazajiem draugiem kaimiņos esošajā Luhas (Luha) bērnudārzā. Jauka, saulaina pēcpusdiena tika pavadīta, sagrābjot desmitiem kritušo lapu kaudžu. Jautrs veids, kā kalpot sabiedrībai!
Atpakaļ uz saturu