ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Partnerības ziņas

Print

Telema Sertificēto partneru programma: jaunpienācējs 1C

Krievijas 1C grāmatvedības programmu lieto miljons uzņēmumu visā pasaulē. Tādēļ, kad 2014. gada oktobrī Telema sertificēja SIA Elmi, kas atbalsta 1C programmatūru, mēs to uzskatījām par nozīmīgu starpposmu.

Telema ir atbalstījusi Telema EDI Modules ieviešanu visplašākajos biznesa programmatūras risinājumos Baltijas valstīs. Programmatūras, kas iekļauj Telema EDI Moduli, izmantošana ļauj klientiem sākt lietot EDI ātrāk un rentablāk.

2014. gadā Telema sertificēja četrus jaunus partnerus: divus Latvijā un divus Lietuvā. Daudz vairāk sertifikācijas projektu ir gandrīz noslēgti. Latvijā pilotprojekti ir savā pēdējā posmā programmatūras risinājumiem Tildes Jumis (Tilde) un Winlats (Assako Smart). Partneri Lietuvā sadarbojas kopīgās mārketinga un tirdzniecības aktivitātēs, tirgus izpētē, rakstu veidošanā utt.

Igaunijā desmit IT uzņēmumi ir sertificēti Telema partneri. 6. novembrī Tallinā tika rīkots informatīvs EDI seminārs ieinteresētajiem IT uzņēmumiem. Seminārs piesaistīja daudzus dalībniekus un šobrīd notiek daudzas pārrunas, lai sertificētu vairāk IT uzņēmumu.

Kopā ir 16 sertificēti Telema partneri Latvijā, Lietuvā un Igaunijā: Ankravs, Rivile, New Vision, Nixor, Finvalda, KMA, Eurotec, BCS Itera, Sysdec, Taavi Tarkvara, Vallaste & Partnerid, Tresoor Tarkvara, Directo visās trijās Baltijas valstīs un Elmi.

Ja Jūsu programmatūru atbalsta sertificēts Telema partneris, integrāciju ar Telema EDI sistēmu bez maksas var noorganizēt Telema. Jūsu puses programmatūras izstrādes izmaksas sertificētā Telema partnera pusē arī ir minimālas ― daudziem risinājumiem Telema EDI moduļa aktivizēšana ir par brīvu. Vairāk informācijas ir pieejams mūsu Sertificēto partneru aktivācijas noteikumos.
 
Atpakaļ uz saturu

Investēšana izglītībā

Telema ir laba sadarbība ar universitātēm un publiskā sektora organizācijām. Mūsu darbinieki labprāt mācās paši, kā arī dalās savās zināšanās.

2014. gada vasarā divi Telema kolēģi, IT projektu vadītājs Rauls Silde (Raul Silde) un izstrādājumu grupas vadītājs Svens Ūstalu (Sven Uustalu), pabeidza Tallinas Tehnoloģiju universitātes Piegādes ķēžu pārvaldības programmu, iegūstot maģistra grādu. Raula maģistra darba tēma bija “Paraugprakse EDI ieviešanai Eiropā” un Svena tēma bija “Galvenie veiksmes faktori pārdevēja pārvaldītai uzskaitei”.

Gan Svenam, gan Raulam tika piedāvāts vadīt lekcijas pēc studiju beigšanas. 2014. gada rudens semestrī Svens pasniedza maģistra studiju kursu uzskaites pārvaldībā un piegādes ķēžu sadarbībā. Rauls Silde pasniedza elektronisko datu apmaiņas kursu Tallinas Lietišķo Zinātņu augstskolā. Kurss sniedz loģistikas studentiem praktiskas iemaņas EDI projektu pārvaldībā un elektronisko datu apmaiņas integrēšanā ar biznesa procesiem.

2014. gada septembrī Telema komanda vēlreiz vadīja pasaulslaveno piegādes ķēžu simulāciju ― MIT Alus spēli. To vadīja 45 pirmā kursa Tallinas Tehnoloģiju universitātes Piegādes ķēžu pārvaldības maģistrantūras studiju studentiem.
Telema izpilddirektore Hele Hammere (PhD) ir Piegādes ķēžu inženierijas fakultātes vadītāja Tallinas Tehnoloģiju universitātē. Viņa arī māca finanšu pārvaldību un komercizpēti Igaunijas Komercskolā.

Atpakaļ uz saturu
 

Semināri par EDI, VMI, informācijas tehnoloģiju

Telema veicina EDI, tirdzniecības procesus bez papīra izmantošanas un novatoriskas idejas visu gadu. Turpinājumā īss pārskats par 2014. gada notikumiem.
Februāris
  • 27.02 “Vēl var paspēt uz EDI ekspresi” - Telema rīkots brokastu seminārs IT-uzņēmumiem Rīgā
  • 28.02 Igaunijas biznesa avīzes "Äripäev" rīkots tirdzniecības seminārs, Hele Hammeres prezentācija “How to avoid stock-outs while minimizing stock levels
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Septembris
Oktobris
  • 08.10 Igaunijas Tirdzinecības Kongress Telema piedalās sadarbībā ar ECR Baltic
  • 21.10 ISO-klubs Mektory centrā Tallinā - Telema vada semināru par e-rēķiniem
  • 29.10 BCS Itera rīkota rīta kafija “Efektivitāte ražošanas procesā” Telema tirdzniecības direktors Mati Māsiks prezentē IT risinājumus piegādes ķēdē
Novembris
Decembris
 
Atpakaļ uz saturu