ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Ühingud ja liidud

Trüki

ECR Baltic is a local ECR initiative in the Baltic States - in Latvia, Lithuania and Estonia. It is noncommercial, nonprofit voluntary and informal partnership set up in 2007 to provide cooperation platform, promote and educate Business community in the Baltics about Efficient Consumer Response and the benefits it brings.

  • Eesti riigi E-arvelduse ekspertide töörühm
Eesti Kaupmeeste Liit on vabatahtlikkuse alusel ühinenud Eesti Vabariigis tegutsevate jae- ja hulgikaubandusettevõtete ühendus. Kaupmeeste Liit on asutatud 1996.aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel.
Teenusmajanduse Koda on ettevõtlusorganisatsioon, mis ühendab teenus- ja teabemajandussektoris tegutsevaid aktiivseid ettevõtteid. Koda loodi toetamaks teenusmajanduse arengut Eestis ning tõstmaks nii meie ettevõtete kui ka siinse ettevõtluskeskkonna rahvusvahelist konkurentsivõimet. Meie eesmärk on väärtustada investeerimist haritud tööjõudu, et tagada Eesti atraktiivsus ja avatus tarkade töökohtade loomisele ning innustada teenusvaldkonna ettevõtlust.

   Tehnopol on teadus- ja ärilinnak alustavatele ja kasvavatele tehnoloogiaettevõtetele. Tehnopolis asub üle 150    ettevõtte, Tallinna Tehnikaülikool ja IT Kolledž.

   Tehnopol pakub ettevõtetele sobivaid äripindasid, äriarendusteenuseid, tihedaid koostöövõimalusi ülikoolidega    ja rahvusvaheliste võrgustikega.


  • OpenPEPPOL
    PEPPOL (Pan-European Public Procurement Online) ehk üle-euroopaline avaliku sektori hangete veebikeskkond võimaldab hankijatel osaleda avalikes hangetes ja suhelda ostjatega kogu hankeprotsessi vältel.